18 вересня святкує День народження Войтович Станіслав Андрійович - засновник та президент українського холдингу «ТЕРРА ФУД», Почесний громадянин міста Тульчин, Герой України

Дата: 18.09.2020 09:19

ШаноФото без описувний Станіслав Андрійович, від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Тульчинської міської ради, усієї громади та від себе особисто вітаю Вас з Днем народження! Перш за все, дякуємо за неоціненний внесок, який Ви зробили для нашого краю. Нехай Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність принесуть заслужену шану і повагу. Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра і надія, оптимізм і впевненість, а доля дає Вам здоров’я, береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення. Бажаємо, щоб Вас супроводжував успіх у вирішенні важливих питань, а удача ­– на всіх життєвих дорогах.

Ваш високий професіоналізм, досвід роботи, багатогранний талант та невичерпна енергія й надалі допомагатимуть у реалізації Ваших планів та задумів, а також прославлятимуть нашу громаду!

Щиро бажаємо Вам доброго здоров’я,  родинного тепла і затишку, оптимізму та бадьорості!

З повагою, міський голова Валерій Весняний