Оголошення про збір пропозицій на придбання житла

Дата: 10.10.2019 08:44

Фото без описуТульчинська міська рада оголошує прийом пропозицій від власників нерухомого майна (житлових будинків на території села Суворовське), з метою придбання житла для лікаря загальної практики сімейної медицини Суворівської АЗПСМ, за кошти місцевого бюджету.

Організатор конкурсу:  Тульчинська міська рада,  23600 Вінницька обл.,  м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1.

Інформація про осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Бояр В.В. – голова комісії, начальник  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Тульчинської міської ради тел. (04335) 2-26-03.

Лісецький Б.І. – староста села Суворовське, селища Пестеля, 3-76-41;

Щур Н.В. – секретар комісії, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Тульчинської міської ради тел. (04335) 2-26-03.

Конкурc відбудеться 18 грудня   2019 року  в 10.00  годин за адресою: 23600, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1, в приміщенні Тульчинської міської ради.

Вимоги до об’єкта закупівлі:

1. Житловий будинок повинен:

- бути запропонований у житлових будинках на вторинному ринку;

- відповідати встановленим санітарно - технічним вимогам, визначеним ст. 50 ЖК України, а саме: жиле приміщення має бути благоустроєним (наявність ванної кімнати, допоміжних приміщень, вбудованих шаф, туалетної кімнати, опалення та інше), відповідати санітарним і технічним вимогам, що забезпечують нормальну життєдіяльність людини (здатність підтримувати нормальну температуру повітря в житловому приміщенні, провітрювання, природне освітлення, протипожежна безпека та інше);

- бути розміщений на території села Суворовське Тульчинського  району;

- відповідати розмірам не менше 54,60 м.кв. житлової площі;

- мати не менше 3-х житлових кімнат.

Умови конкурсу розміщено на офіційному вебсайті  Тульчинської міської ради (додаток 1).

Вартість 1 кв. м. загальної площі житла запропонованої учасниками не повинна перевищувати 3000 грн. 00 коп. (три тисячі грн. 00 коп.)

Кінцевий термін подання документів:  12 грудня 2019 року.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті із поміткою «На конкурс»,  до загального відділу Тульчинської міської ради ( приймальня, каб. 104).

Конкурсна комісія знаходиться за адресою: 23600, м. Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 1.

Телефон для довідок: (04335) 2-26-03, 3-76-41.

E-mail:radatulchin@gmail.com.