Шановні жителі Тульчинської міської ОТГ, поділіться своїм баченням розвитку громади!

Дата: 02.11.2020 15:51

Пов’язане зображенняРозпочинається збір пропозицій до формування Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік! На основі наявних проблем та оцінки стану економічного і соціального розвитку громади у Програмі визначаються пріоритети соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік, будуть встановлені завдання та розроблено конкретні заходи щодо реалізації пріоритетів розвитку громади. Для того, щоб вплинути на розбудову своєї громади вам необхідно надати свою пропозицію, що варто включити в Програму соціально-економічного розвитку громади в наступному році. Це можуть бути питання у будь-якій сфері: освіта, охорона здоров’я, культура, економіка, інфраструктура, благоустрій. Головне - щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані.
Пропозиції просимо надавати до відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 або заповнити форму https://forms.gle/DwaRDy9EoscMRZTU7
Пропозиції приймаються до 20 листопада 2020 року.
Всі зібрані анкети будуть опрацьовані відділом економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради та передані на розгляд постійних комісій міської ради. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Діліться своїми пропозиціями та впливайте на розвиток нашої громади!