Тульчинський спортсмен зумів здобути перемогу та завоювати пояс Чемпіона Міжнародного турніру "PRIDE "

Дата: 30.10.2019 16:55

26 жовтня спортсмени Клубу " Гепард" прийняли участь у двох спортивних заходах.
Молодша команда вирушила до Житомира на відкритий кубок області з ММА.
В змаганнях прийняли участь близько 150 спортсменів з Вінницької, Житомирської, Київської областей.
В напружених поєдинках наші бійці здобули 10 нагород різного ґатунку з них 2 золоті , 3 срібні та 5 бронзових медалей.
В цей самий день більш досвідчені спортсмени вирушили до Луцька на Міжнародний традиційний турнір з бойових мистецтв " PRIDE" ,який проходив у Луцьку.

В змаганнях прийняли участь близько 200 учасників як з України так і ближнього зарубіжжя.
На даному турнірі наші бійці здобули 5 нагород - 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові.
27 жовтня в тому ж Луцьку пройшов Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА.
В якому прийняли участь бійці нашого клубу Дєдов Олександр та Сакал Вадим.
Вадим Сакал зустрівся в октагоні з представником Італія, поєдинок був принциповим, адже на кону був пояс Чемпіона.
В другому раунді технічним нокаутом наш спортсмен зумів здобути перемогу та завоювати пояс Чемпіона Міжнародного турніру "PRIDE ".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)