Продовжуємо знайомити молодь з впровадження Розумної Взаємодії

Дата: 31.10.2019 08:29

Минулого тижня Тульчинську громаду відвідали представники Благодійного фонду «Молода громада» - Inna Starchikova та Ludmila Levih. Саме цей благодійний фонд є координатором впровадження платформи «Розумна взаємодія», яка впроваджується у нашій громаді, та за підтримки Royal Norwegian Embassy in Kyiv.

Разом з працівниками міської ради гості завітали з презентацією системи до Тульчинського коледжу культури, Суворівської ЗОШ №1, Тиманівської ЗШ І-ІІІ ступенів , школи-гімназії №3 міста Тульчин. Цього тижня ми продовжуємо знайомити молодь з впровадження Розумної Взаємодії. З цією метою побували у ВПУ№ 41 на зустрічі з студентами.
Спілкуючись з молоддю, ще раз переконалися, що впровадження цієї платформи – не даремна справа. Адже молодь - це свіжі ідеї та ініціативи. Тепер вони мають можливість з легкістю висловити свою думку, вказати пріоритетні напрямки розвитку чи запропонувати ідею для проекту. Приємно бачити, що молодь цікавиться життям громади, знає болючі питання і сильні сторони.
Наступна зустріч відбудеться у п’ятницю у Тульчинський коледж культури у 72 аудиторії о 13 годині. Запрошуємо всіх бажаючих розвивати нашу громаду та долучитися до управління.
Сподіваємося на вашу активність на платформі gurtom.mobi

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)