Відбулося засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету громади на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021 та 2022 роки

Дата: 31.10.2019 16:13

31 жовтня 2019 року у Тульчинській міській раді відбулося  засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Тульчинської ОТГ на 2020 рік та прогнозу бюджету громади на 2021-2022 роки. До обговорення були запрошені всі члени робочої групи, депутати міської ради. Із 17 членів групи були присутні 15, також до обговорення проєкту бюджету на 2020 рік долучився і міський голова Валерій Весняний.

У процесі роботи перший заступник міського голови, голова робочої групи - Костюк І.І. та начальник фінансового управління міської ради, заступник голови робочої групи - Тихонюк І.М., детально ознайомили присутніх із орієнтовним графіком засідань робочої групи з питань підготовки проекту бюджету об’єднаної громади на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки.

Також на засіданні було розглянуто основні етапи формування проєкту бюджету громади на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки, а також попередні розрахункові показники надходжень податків і зборів до дохідної
частини бюджету громади на 2020 рік. Наступне засідання робочої групи відбудеться згідно затвердженого графіку.