Шановні жителі Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади!

Дата: 27.11.2019 11:46

Фото без описуТульчинська міська рада повідомляє, що 11 грудня  2019 року о 17 год. 15 хв. в приміщенні будинку рад  по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудуться громадські слухання.

На обговорення виносяться наступні питання

1. Про програму соціально-економічного розвитку Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про бюджет Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік.

На громадські слухання запрошуються члени Тульчинської міської об’єднаної  територіальної громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники трудових колективів та громадськості, засобів масової інформації, керівники підприємств, установ, організацій, діяльність яких
пов’язана з питаннями, що обговорюються, голови вуличних та будинкових комітетів.

Для реєстрації учасникам необхідно пред‘явити документ, що посвідчує особу. Уся інформація щодо проєктів рішень розміщена на сайті Тульчинської міської ради у розділі «Бюджет громади».
Відповідно до Бюджетного регламенту Тульчинської міської ради пропозиції (заяви) подаються у письмовій формі на ім‘я міського голови та голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі.

Не будьте байдужими!
Долучайтеся до обговорення основного фінансового документу, за яким громада буде жити і працювати у 2020 році!!!