Дата: 01.04.2020 09:14

Фото без описуФінансовим управлінням Тульчинської міської ради за І квартал 2020 року на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також здійснення відповідних програм та заходів в галузях профінансовано 45 054,1 тис.грн., в тому числі
?відділу освіти, молоді та спорту – 23 511,1 тис.грн.
?відділу культури, туризму і охорони культурної спадщини – 2274,7 тис.грн.
?міській раді – 7 983,6 тис.грн.
?територіальному центру соціального обслуговування – 1 337,7 тис.грн.
?центру реабілітації «Промінь надії» - 420,4 тис.грн.
?центру первинної медико-санітарної допомоги – 545,8 тис.грн.
?КП «Тульчинкомунсервіс» - 1 511,0 тис.грн.
?КП «Тульчинводоканал» - 972,9 тис.грн.
?передано міжбюджетних трансфертів до інших бюджетів – 6 496,9 тис.грн.

Джерелами фінансування цих видатків є:
????освітня субвенція з державного бюджету – 10 075,0 тис.грн.,
????медична субвенція з державного бюджету – 3 819,6 тис.грн.,
????додаткова дотація з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 253,5 тис.грн.,
????субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 17,5 тис.грн.
????інша субвенція із районного бюджету – 818,6 тис.грн.
????власні надходження бюджету громади – 30 069,9 тис.грн.

За оперативною інформацією головних розпорядників коштів простроченої кредиторської заборгованості станом на 01.04.2020 року по захищених видатках не очікується.

Загалом протягом січня-березня 2020 року фінансовим управлінням Тульчинської міської ради забезпечено повноцінне фінансування головних розпорядників коштів, розпорядників нижчого рівня, а також надання фінансової підтримки одержувачам коштів. Своєчасно і у повному обсязі фінансувались видатки на оплату праці з нарахуваннями, енергоносії та комунальні послуги, інші захищені та інші поточні видатки, капітальні видатки.

Фінансування видатків бюджету громади відповідно до помісячного розпису та потреб закладів знаходиться на постійному контролі фінансового управління.