Під час позачергового засідання 47 сесії Тульчинської міської ради депутати прийняли рішення щодо додаткового виділення коштів на проведення заходів по запобіганню занесення та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-

Дата: 03.04.2020 16:39

Фото без описуСьогодні 3 квітня 2020 року в Тульчинській міській раді під головуванням міського голови Валерія Весняного відбулася 47 позачергова сесія 7 скликання.
На порядку денному було розглянуто питання внесення змін до бюджету громади та виділення додаткових коштів на проведення заходів по запобіганню занесення та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої
короновірусом COVID-19.

У результаті ухваленого рішення за рахунок зменшення зекономлених призначень за окремими статтями та скорочення непершочергових капітальних видатків додатково спрямовано 369 100 грн. бюджетних коштів, з них:
- Тульчинському міському центру ПМСД - на забезпечення необхідними засобами індивідуального захисту, антисептичними препаратами та швидкими тестами для виявлення короновірусу COVID-2019 – 160 000 грн.
- Тульчинській центральній районній лікарні - на забезпечення засобами індивідуального захисту працівників – 63 600 грн.
- Тульчинській станції екстреної медичної допомоги - на забезпечення засобами індивідуального захисту працівників – 20 000 грн.
- КП «Тульчинкомунсервіс» - на проведення дезінфекції вулиць і зупинок громадського транспорту з метою запобігання занесення і поширення короновірусної хвороби – 15 000 грн.
- Тульчинському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – на виплату премій працівникам, які безпосередньо обслуговують громадян похилого віку, в тому числі у відділенні стаціонарного догляду, та придбання засобів їх індивідуального захисту – 110 500 грн.
Крім того, внесеними змінами до бюджету поповнено резервний фонд бюджету громади для фінансування непередбачених видатків, а також проведено перерозподіл бюджетних призначень за окремими клопотаннями
головних розпорядників.

роки та Програми розвитку охорони здоров‘я населення Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.
Деталі на офіційному сайті Тульчинської міської ради http://tulchynska.gromada.org.ua/

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)