Тульчинська міська рада висловлює подяку за надану благодійну допомогу КНП "Тульчинський центр ПМСД" та Тульчинському міжрайонному відділу лабораторних досліджень

Дата: 24.04.2020 17:13

Сьогодні, 24 квітня, КНП «Тульчинський центр ПМСД» та Тульчинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень отримали чергову партію допомоги від спецфонду «СтопВірус» на суму близько 80 тис.грн. (1000 масок, респіратори третього рівня захисту, захисні костюми, щитки для обличчя та засоби для дезінфекції), за сприяння голови Громадської організації «Тульчинське земляцтво» Василя Подоляна та членів земляцтва Дмитра Заболотного (віце-президент АМН України, заслужений діяч науки і техніки України, академік, доктор медичних наук, професор, директор інституту отоларингології імені О.С.Коломійченка АМН України, Почесний громадянин м. Тульчина) та Віталія Безносюка (керівник "ВІННИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" у місті Київ).

Приємно, що до благодійної діяльності спецфонду «СтопВірус», створеного за ініціативою Володимира Гройсмана, долучаються і наші земляки, які наразі проживають в столиці й, тим самим, демонструють небайдужість, гуманність до долі жителів Тульчинщини.

Так, разом легше долати труднощі та розбудовувати країну! Дякуємо за підтримку та небайдужість