З нагоди Дня працівників екстренної медичної допомоги привітали колектив філії КУ "ВОЦЕМДМК" "Тульчинська станція екстреної медичної допомоги"
Дата: 28.04.2020 14:26
Кількість переглядів: 297
З нагоди Дня працівників екстренної медичної допомоги за сумлінну працю, професіоналізм, небайдужість та наполегливість у відповідальній та надзвичайно важливій для суспільства праці, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Алла Поваляєва та керуюча справами виконавчого комітету Тульчинської міської ради Леся Косенко привітали колектив з професійним святом та вручила подяку головному лікарю Науменко Тетяні Василівні та всьому колективу філії КУ "ВОЦЕМДМК" "Тульчинська станція екстреної медичної допомоги".
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051141/8b120c490424f1ada8f1c69ad4dddebf.jpg)
« повернутися