Дата: 30.04.2020 17:04

Фото без описуФінансовим управлінням Тульчинської міської ради за січень-квітень 2020 року на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також здійснення відповідних програм та заходів в галузях профінансовано 58 387,8 тис.грн., в тому числі
????відділу освіти, молоді та спорту – 31 059,0 тис.грн.
????відділу культури, туризму і охорони культурної спадщини – 2 946,9 тис.грн.
????міській раді – 9 863,6 тис.грн.
????територіальному центру соціального обслуговування – 1 838,7 тис.грн.
????центру реабілітації «Промінь надії» - 558,8 тис.грн.
????центру первинної медико-санітарної допомоги – 873,6 тис.грн.
????КП «Тульчинкомунсервіс» - 2 114,2 тис.грн.
????КП «Тульчинводоканал» - 1 372,9 тис.грн.
????передано міжбюджетних трансфертів до інших бюджетів – 7 760,1 тис.грн.

Джерелами фінансування цих видатків є:
?освітня субвенція з державного бюджету – 13 765,0 тис.грн.,
?медична субвенція з державного бюджету – 3 819,6 тис.грн.,
?додаткова дотація з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти  – 338,0 тис.грн.,
?субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 24,6 тис.грн.
?інша субвенція із районного бюджету – 1 080,5 тис.грн.
?власні надходження бюджету громади  – 49 885,5 тис.грн.

За оперативною інформацією головних розпорядників коштів простроченої кредиторської заборгованості станом на 01.05.2020 року по захищених видатках не очікується.
Загалом протягом січня-квітня 2020 року фінансовим управлінням Тульчинської міської ради  забезпечено повноцінне фінансування головних розпорядників коштів, розпорядників нижчого рівня, а також надання фінансової підтримки одержувачам коштів.

Своєчасно і у повному обсязі фінансувались видатки на оплату праці з нарахуваннями, енергоносії та комунальні послуги, інші захищені та інші поточні видатки, капітальні видатки.

Фінансування видатків  бюджету громади відповідно до помісячного розпису та потреб закладів знаходиться на постійному контролі фінансового управління.