1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 28.05.2020 08:14

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради вітає усіх з цим святом. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов'язків. У рамках свята працівниками закладів позашкільної освіти громади буде проведено онлайн – марафон «Таланти твої, Тульчинська громадо!». Запрошуємо всіх з 31.05.по 01.06.2020 року долучитися до перегляду на сайті Тульчинської міської ради та в соціальній мережі Facebook, аби ще раз переконатись, що наші діти найталановитіші.