Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за доходами станом на 09.06.2020 року

Дата: 09.06.2020 10:55

Фото без описуЗа оперативними даними станом на 09 червня 2020 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 46 012,7 тис.грн. або 34,5% до плану на рік, в тому числі за червень місяць – 2 240,4 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого 2019 року, обсяг доходів зменшився на 4 433,0 тис.грн. або на 8,8%.
Основним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склало 32 768,5 тис. грн. або 71,2% до усіх надходжень.