Службове житло для молодих лікарів

Дата: 16.06.2020 16:27

Питання підтримки та розвитку сфери охорони здоров’я є пріоритетними в діяльності Тульчинської міської ради! Вирішення житлового питання — саме те, чого молоді фахівці потребують найбільше.

Через недостатні соціальні, побутові умови життя, молоді фахівці не бажають працювати у сільській місцевості. Покращити ситуацію можуть дії, спрямовані на залучення молоді до роботи у віддалених медичних закладах.

Якщо зараз ми не подбаємо про гідні умови життя й праці медичних працівників, то вже через кілька років лікувати сільських жителів буде нікому.

На виконання Програми розвитку охорони здоров'я населення Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади 2019-2020 року пункту №10 "Місцеві стимули" підпункту 10.2 (Сприяти забезпеченню службовим житлом сімейних лікарів в наявних приміщеннях або придбати службове житло) у 2020 році, за кошти бюджету Тульчинської ОТГ було придбано будинок,  який в якості службового житла надали сімейному лікарю.

12 червня 2020 року, відбулося надання в оренду житлового будинку сімейному лікарю Суворовської АЗПСМ - Безбах Тетяні Петрівні.

Тульчинська міська рада й надалі буде підтримувати молодих медичних працівників для ефективної роботи галузі медицини.

Тульчинська міська рада