18 червня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тиманівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Дата: 18.06.2020 16:07

18 червня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тиманівської ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області, на порядок денний якого було винесено питання про допуск кандидатів до участі в конкурсі.

За результатами розгляду поданих документів встановлено, що конкурсантами не подано довідки про відсутність судимості, а лише скріншоти повідомлення про реєстрацію на сайті МВС України щодо отримання довідки про несудимість, так як довідка перебуває в стані обробки.

Відповідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Тульчинської міської ради, конкурсна комісія визнає конкурс таким, що не відбувся, якщо:
відсутні заяви про участь у конкурсі;
до участі у конкурсі не допущено жодного кандидата;
жодного з кандидатів не визначено переможцем конкурсу.

У разі визнання конкурсу таким, що не відбувся, проводиться повторний конкурс.
За підсумками голосування членів комісії жодного з кандидатів не допущено до участі в конкурсі, а конкурс визнано таким, що не відбувся.

Протокол засідання комісії