ТОВ «Тульчинм’ясо» визнано кращим підприємством Тульчинської міської ОТГ

Дата: 19.06.2020 14:01

16 червня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи з розробки «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Тульчинській міській ОТГ на 2020-2021 роки». При обговоренні документу комісією визначено перелік пріоритетних завдань, а саме:
- створення належних умов для розвитку малого підприємництва в громаді;
- сприяння створенню нових робочих місць суб’єктами малого та середнього підприємництва; залучення до підприємницької діяльності жінок, молоді, пенсіонерів, учасників бойових дій в зоні ООС та інших верств населення;
- створення умов для розвитку малого підприємництва у пріоритетних сферах: на виробництві, у побутовій сфері, в ЖКГ, сільському господарстві, туризмі та рекреації тощо.

У рамках реалізації заходів програми ініціюється проведення конкурсів «Розвиваю бізнес у своїй громаді» та «Краще підприємство/підприємець року». Основною метою проведення яких є реалізація ініціатив мешканців громади в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі громади.
Члени робочої групи погодили дизайн пам’ятного знаку «Краще підприємство громади__року» та підтримали пропозицію міського голови про відзначення пам’ятним знаком «Краще підприємство громади 2019 року» - ТОВ «Тульчинм’ясо» (директор Кудельська Н.З.).

Вітаємо володарів почесного звання! Бажаємо колективу підприємства розвитку та успішних результатів роботи!