Допуск проєктів Бюджету громадських ініціатив до голосування

Дата: 04.08.2020 17:24

Протягом червня до Тульчинської міській ОТГ надійшло 10 проєктів до участі у Бюджеті громадських ініціатив. Профільні структурні підрозділи проаналізували заявки та сформували висновки до кожного проєкту.

Сьогодні, 4 серпня відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, де члени комісії розглянули проєкти та ознайомилися з висновками профільних структурних підрозділів. У результаті до голосування допущено 8 проєктів із 10. Автору проєкту №9 «Освітлення пішохідного переходу біля Тульчинської школи №2» рекомендовано доопрацювати технічну складову проєкту. Проєкт №10 «Відродження перлини Подільського Версалю парку «Ля Рош» (Хороше) I етап «Дослідження території» в м. Тульчині» відхилено, адже він порушує Положення про бюджет громадських ініціатив, а саме пункт 3.10 «У рамках бюджету громадських ініціатив не можуть допускатися до голосування проєкти, які мають фрагментарний характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме прийняття та реалізацію подальших елементів, які об’єднуючись з цим елементом, є одним цілим)».

Голосування за проєкти триватиме з 24 серпня по 6 вересня.

Віддати свій голос можна за 4 проєкти паперовим способом:

• 101 кабінет Тульчинської міської ради
  • у старостатах сіл громади

або електронними варіантами голосування: