Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за доходами станом на 10.08.2020 року

Дата: 10.08.2020 14:01

Фото без описуЗа оперативними даними станом на 10 серпня 2020 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 63 626,5 тис.грн. або  47,7% до плану на рік, в тому числі за серпень місяць – 1 979,2 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого 2019 року, обсяг доходів зменшився на 8 363,9 тис.грн. або на 11,6%.
Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 45 294,9 тис. грн. або 71,2% до усіх надходжень.