Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за доходами станом на 26.08.2020 року

Дата: 26.08.2020 12:13

Фото без описуЗа оперативними даними станом на 26 серпня 2020 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 68 817,7 тис.грн. або 51,6% до плану на рік, в тому числі за серпень місяць – 7 170,4 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого 2019 року, обсяг доходів зменшився на 9 091,5 тис.грн. або на 11,7%.

Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 48 598,5 тис. грн. або 70,6% до усіх надходжень.