З Днем знань та початком нового 2021-2022 навчального року

Дата: 01.09.2021 10:14

Дорогі діти та батьки, школярі й студенти!

Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року! Перше вересня – особливе свято для всіх, хто навчається і навчає.

Для першокласників пролунає перший у житті шкільний дзвінок, першокурсники переступлять поріг своїх «альма-матер» в якості повноправних студентів, приступлять до своєї нелегкої праці педагоги.

Для вас, першокласники, відкривається світ нових ідей та вражень. Дорогі діти, бажаю вам впевнено робити свої перші шкільні кроки, а ми, дорослі, вас завжди підтримаємо!

Особливо важливим буде цей рік для наших випускників, які у цьому навчальному році закінчать заклади загальної середньої освіти Тульчинської громади. Шановні випускники, останній рік навчання промайне наче мить між дитинством і дорослим майбутнім. Будьте успішними, будьте найкращими!

Бажаю студентам наполегливості та успіхів в освоєнні навчальних програм, добрих і відмінних оцінок, вірних друзів, цікавого і насиченого життя в навчальному році. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Шановні вчителі. Хочеться привітати Вас з Днем знань. Учитель, педагог, вихователь, наставник – це людина, яка допомагає учневі повірити себе, реалізувати себе, як особистість, виховує лідерів та активних громадян. Без творчого вчителя не буде нової школи, нового суспільства, вільної України.

Щирі вітання батькам, які сьогодні прийшли підтримати своїх дітей. Ви – їх опора, вони – ваша надія.

З святом Вас!

Бажаю вам сили та наснаги до нових звершень. Здоров’я, успіху всім, миру та благополуччя Україні!