Оперативна інформація про виконання бюджету Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади за 8 місяців 2020 року
До загального фонду бюджету Тульчинської ОТГ за січень-серпень 2020 року надійшло 71 833,2 тис.грн. власних доходів, що становить 53,9% до затвердженого плану на рік. Планові показники на 8 місяців не виконано, недовиконання плану складає 3 021,1 тис.грн.
Запровадження карантину та надання податкових пільг суттєво позначилися на фінансовій спроможності нашої громади і вплинули на наповнення місцевої казни. Порівняно із відповідним періодом минулого 2019 року надходження зменшилися на 8 761,6 тис.грн. або на 10,9%.
Основним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого за 8 місяців поточного року склали 50 309,8 тис.грн. або 70% до усіх надходжень. Проти відповідного періоду минулого року ПДФО поступило менше на 8 790,7 тис.грн. Темп росту даного податку зменшився у зв'язку із скороченням надходжень від найбільшого платника - ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ».
В умовах спаду економіки та повільного наповнення місцевих бюджетів з початку року забезпечено фінансування бюджетних установ та місцевих програм. Так, за січень-серпень 2020 року проведено касових видатків на загальну суму 109 766,5 тис.грн., в тому числі на соціально-культурну сферу – 75 098,6 тис.грн., житлово-комунальне господарство – 10 956,2 тис.грн., трансферти до інших бюджетів – 11 760,0 тис.грн., державне управління – 11 631,2 тис.грн., заходи із попередження надзвичайних ситуацій – 320,5 тис.грн. В повному обсязі забезпечено фінансування заробітної плати з нарахуваннями, вчасно виплачено літні відпускні працівникам бюджетної сфери, забезпечено проведення розрахунків за спожиті енергоносії та інші видатки.
Джерелами фінансування усіх видатків є кошти бюджету громади, власні надходження бюджетних установ, а також дотація та субвенції із Державного, обласного та районного бюджетів.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)