Шановні підприємці Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 04.09.2020 14:37

Фото без описуЩороку, у першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця.

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня підприємця!

У цей день висловлюємо подяку усім ініціативним, енергійним і соціально відповідальним людям, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти економічних і суспільних результатів. Праця підприємців посідає важливе місце в економічному житті нашої громади. Адже, саме ви сприяєте створенню робочих місць, наповненню бюджету, запровадженню інновацій.

Бажаємо усім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою, міський голова                        Валерій Весняний