Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради інформує про зміни у порядку реєстрації на ЗНО

Дата: 17.01.2018 16:49

Міністерство освіти внесло зміни у проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання на основі повної загальної середньої освіти.

Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Відтепер учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які цьогоріч здобувають повну загальну середню освіту та складають ДПА у формі ЗНО, подаватимуть документи до закладів освіти, в яких вони навчаються.

Після отримання відповідних документів керівники закладів освіти формуватимуть список осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО.

Також було вилучено норму про можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта громадянина України для реєстрації для участі в ЗНО.

Крім того, особи, які мають складати ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО в додатковий період (3-21 травня). Такі особи можуть обрати лише ті предмети, результат яких їм буде зарахований як оцінка ДПА.

Нагадаємо, що 9 січня почалася реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 31 січня.