Вітаємо переможців конкурсу Бюджет громадських ініціатив!

Дата: 14.09.2020 16:54

14 вересня відбулося відкрите засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, де визначили та оголосили проєкти-переможці.

Всього на голосуванні було 4 великих проєкти (бюджет по 200 000 грн) та 5 малих (бюджет по 50 000 грн.)

Лідером серед великих проєктів стала ініціатива Шестопалько Людмили Анатоліївни «Дозвілля родини у селі Одаї» із набраними 521 голос. У наступному році площа перед будинком культури села Одая буде облагороджена на 200 000 гривень з насадженнями, вуличними лавками та альтанками.

Після довгих дискусій, члени комісії вирішили дати 150 000 грн. великому проєкту «Графський спадок в селі Тиманівка» (автор Безбах Олександр Вільямович), який має 502 голоси та не наздогнав переможців всього лише на 19 голосів. Тож у результаті перед палацом графа Шереметьєва будуть бесідки, фонтан та керамічні скульптури.

Серед малих проєктів трійка лідерів:

1. «Куточок закоханих у селі Дранка», автор Миронишина Людмила Дмитрівна;

2. «Чисте повітря для дітей клубу "Сталкер"», автор Куценко Ігор Петрович;

3. «Парковка біля Святого джерела у селі Ганнопіль – необхідність та комфорт», автор Федорова Наталія Михайлівна.

Ці проєкти отримають на реалізацію по 50 000 грн. кожен.

Решту проєктів члени комісії рекомендують робочій групі з підготовки бюджету на 2021 рік розглянути можливість включити проєкти у бюджет громади Тульчинської міської ОТГ на 2021 рік.

Отже, цьогоріч очевидна активність старостинських округів ОТГ, які добре попрацювали заради свого проєкту, не зважаючи на невелику кількість населення. Тоді як Тульчин проявив байдужість. Лідером з міста виявився лише проєкт клубу «Сталкер».

Детальніше з проєктами та кількістю голосів можна ознайомитися на платформі «Громадський бюджет».