Дорогі школярі, шановні педагоги!

Дата: 25.09.2020 16:49

Купається Тульчин  у  сонячних променях лагідної осені,  оглядає  з  небес   обдаровану молоду  плеяду  талантів  і  гордою  ходою крокує  вперед  до перемог.

Сьогодні, з нагоди  відзначення  Дня  рідного міста,  ми  раді вітати  нашу  гордість,  наші юні таланти,  наших  учнів  та  вихованців закладів освіти  за  здобуті  перемоги  у  2019/2020  навчальному році.  Вже стало гарною традицією  - віншувати талановиту  молодь,  наше  майбутнє у ці святкові дні. Адже саме вони прославляють  нашу  громаду і  прославлятимуть її  в майбутньому.

У 2020 році 14 учнів закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ОТГ стали переможцями  та  призерами   ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад,  5 учнів - переможців  Вінницької малої академії наук.

1. 12  випускників Тульчинських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ  ступенів №1  ,  №2,  №3  - гімназії  м. Тульчина здобули від 192 – до 198 балів з  18  предметів  на  ЗНО  -2020.

2. Вагомих результатів досягають вихованці Тульчинських закладів позашкільної освіти. У 2020 році 447 вихованців  закладів позашкільної освіти стали переможцями та призерами у 32-х Міжнародних, 21 –у Всеукраїнському, 75-ти обласних конкурсах, фестивалях, змаганнях.

Цього річ  на преміювання дітей  та  молоді,  педагогів,  що підготували переможців,   використані кошти місцевого  бюджету  в сумі – 154 тис. 300 грн.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкоряти нові вершини знань  та досягти омріяної мети. Переконані:  ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів ужитті.

Найщиріші вітання Вам, шановні батьки.  Збувається мрія ваших родин –діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом, вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Окреме велике спасибі Вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України,  до людини. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу.

Зі святом, дорогі друзі!