ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ – ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, ПІЛЬГ, КОМПЕНСАЦІЙ ТА СУБСИДІЙ

Дата: 01.10.2020 10:28

Фото без описуВ умовах децентралізації влади та у зв’язку із розширенням повноважень об’єднаних територіальних громад, зокрема і організації та забезпечення діяльності у сфері соціального захисту населення, на території Тульчинської ОТГ з 1 жовтня 2020 року запроваджено  надання адміністративних послуг соціального характеру (різних видів соціальних допомог та житлових субсидій) жителям громади Тульчинською міською радою.
Прийом документів для надання соціальних послуг  проводиться спеціалістами відділу організації соціального захисту населення Тульчинської міської ради (за адресою м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, 1 каб.114).