Оперативна інформація про виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року
До загального фонду бюджету Тульчинської ОТГ за січень-вересень 2020 року надійшло 81 350,7 тис.грн. власних доходів, що становить 61,1% до затвердженого плану на рік.
Планові показники на 9 місяців не виконано, недовиконання плану складає 3 611,5 тис.грн.
Запровадження карантину та надання податкових пільг суттєво позначилися на фінансовій спроможності нашої громади і вплинули на наповнення місцевої казни.
Порівняно із відповідним періодом минулого 2019 року надходження зменшилися на 9 569,8 тис.грн. або на 10,5%.
Основним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого за 9 місяців поточного року склали 57 288,8 тис.грн. або 70,4% до усіх надходжень. Проти відповідного періоду минулого року ПДФО поступило менше на 9 452,4 тис.грн. Темп росту даного податку зменшився у зв‘язку із скороченням
надходжень від найбільшого платника - ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ».
В умовах спаду економіки та повільного наповнення місцевих бюджетів з початку року забезпечено фінансування бюджетних установ та місцевих програм. Так, за січень- вересень 2020 року проведено касових видатків на загальну суму 128237,0 тис.грн., в тому числі на соціально-культурну сферу – 87678,6 тис.грн., житлово-комунальне
господарство – 14103,7 тис.грн., трансферти до інших бюджетів – 13211,9 тис.грн., державне управління – 12922,2 тис.грн., заходи із попередження надзвичайних ситуацій – 320,5 тис.грн. В повному обсязі забезпечено фінансування заробітної плати з нарахуваннями, вчасно виплачено літні відпускні працівникам бюджетної сфери,
забезпечено проведення розрахунків за спожиті енергоносії та інші видатки.
Джерелами фінансування усіх видатків є кошти бюджету громади, власні надходження бюджетних установ, а також дотація та субвенції із Державного, обласного та районного бюджетів.