Капітальний ремонт будівлі АЗПСМ в с.Тиманівка

Дата: 05.10.2020 14:01

У структурному підрозділі КНП « Тульчинський центр ПМСД » Тульчинської міської ради проводиться Капітальний ремонт будівлі загальної практики сімейної медицини по вул. Незалежності 12а, в с. Тиманівка Тульчинського району Вінницької області.

Процедура закупівлі проводилась в системі Prozorro ( Ідентифікатор закупівлі UA-2020-07-03-003599-b ), за попереднім кошторисом очікувана вартість становила 1 443 934,00 грн. За результатами спрощеної закупівлі переможцем визнано ПВКП « Будівельник » з пропозицією 1 000 000,00 грн. Капітальний ремонт фінансуватиметься з державного та місцевого бюджету у співвідношенні 90:10 відсотків відповідно.

Це перша така масштабна реконструкція амбулаторії:  утеплення  фасаду, зміцнення фундаменту, заміна димарів та покрівлі даху будівлі, облаштування покриття східців з керамічних плиток. Результатом реконструкції буде сучасне та комфортне для пацієнтів та медиків приміщення.

Комунальне некомерційне підприємство "Тульчинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тульчинської міської ради