«КУБОК ЗАХОДУ З ММА -2020»

Дата: 12.10.2020 10:45

Фото без опису10 жовтня 2020 року СК "Гепард" у кількості 13 спортсменів, у складі збірної команди Вінницької області прийняли участь у Всеукраїнському турнірі з ММА "Кубок Заходу", що пройшов у Львові.

У змаганнях прийняли участь близько 400 учасників віком від 10 років та старше, які представляли Харківську, Житомирську, Волинську, Львівську, Івано - Франківську, Закарпатську, Київську та Вінницьку область.

В напружених поєдинках бійці клубу "Гепард" здобули наступні нагороди:

Переможцями турніру стали Очеретний Ростислав(вікова група14-15років 48кг), Бойчук Володимир (14-15 р.до 42кг), Шелемба Яна (14-15р 52 кг), Бойчук Мирослава (12-13 р до46 кг)

Бронзові нагороди здобули Михаський Олександр (14-15р до 57кг) та Більмак Дмитро (10-11р, до 52кг)

В досить сильній конкуренції наша збірна посіла 2 командне місце!  1 місце за Волинська область, 3 місце Закарпаття.

Вітаємо спортсменів та тренерів клубів, які чимало доклали зусиль до нашої перемоги!!!

Спорсменів до змагань готували: Соляр Володимир, Лукіянчук Віктор, Коваль Віктор. Ми вкотре довели, що є однією дружньою та сильною збірною, а наші діти є одні із лідерів у даному виді спорту в Україні.

Керівник СК "Гепард", Володимир Соляр