З професійним святом привітали працівників філії “ Томашпільський райавтодор» Тульчинський ДРП ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»
Дата: 23.10.2020 16:40
Кількість переглядів: 1184
23 жовтня 2020 року, напередодні Дня автомобіліста та дорожника України, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та директор «ДАК «Автомобільні дороги України» Ігор Шаповал привітали з професійним святом працівників філії “ Томашпільський райавтодор» Тульчинський ДРП ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ
«ДАК «Автомобільні дороги України».
Сьогодні в м.Тульчин виконуються роботи з влаштування асфальтобетонного покриття по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг на автодорозі Немирів-Ямпіль Р-08 філією «Томашпільський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»».