Запрошуємо у мистецький центр АРТ-місто

Дата: 23.10.2020 18:17

Проєкт «Створення мистецького центру «АРТмісто» було виграно за результатами голосування Бюджету громадських ініціатив Тульчинської міської ОТГ та реалізовано в період червня-жовтня 2020 року громадською організацією «КерамАРТмісто».

В ході проєкту вдалося створити матеріально-технічну базу для проведення зустрічей із мистецтвознавцями, тульчинськими етнографами, майстрами, художниками з метою вивчення, збереження і популяризації української культурної спадщини.

За рахунок коштів громади були придбані матеріали та обладнання:

електричний гончарний круг Shimpo -26000грн,

Розкатувальний станок для керамічної маси - 18000грн,

мольберти художні Rosa studio 10шт. по 450грн,

Гіпсові скульптури та наочність для проведення занять з рисунку - 13500грн,

Керамічна маса для проведення занять з гончарства та кераміки 14000грн,

турнетки інерційні 10шт по 720 грн,

інші художні матеріали на суму 15881.37 грн.

Всього залучено коштів 99081.37 грн.

За короткий період існування мистецького центру «АРТмісто» члени громадської організації провели більше 30-ти цікавих та пізнавальних майстер-класів із гончарства, ліплення з глини, флористики, виготовлення народної іграшки різним верствам населення Тульчинської ОТГ.

Вдалося реалізувати мету проєкту: пошук та популяризація творчих людей, сприяння зростанню рівня культури, збереження народних промислів, відродження та розвиток мистецтва гончарства та кераміки в регіоні, координація зусиль зацікавлених організацій, установ та громадян.

Реалізація проєкту дозволила створити умови для збереження, відродження і розвитку художніх промислів Поділля, організації пізнавального дозвілля для населення, приваблення туристів. А практичні результати проєкту стали окрасою мистецьких галерей, виставок.

Громадська організація "КерамАРТмісто" гостинно запрошує всіх бажаючих цікаво провести час у мистецькому центрі "ArtМІСТо"!

Друзі! Чекаємо на Вас щонеділі.

Пропонуємо креативний відпочинок:

? Виставка творів декоративно-прикладного мистецтва "Спадок роду"

? Виставка живопису викладача Тульчинського фахового коледжу культури Василя Рижого "Натхнення у своєму, рідному"

? Майстер-класи:

·Подільська лялька