Музеї с. Тиманівка отримали звання «Кращий музей»

Дата: 13.11.2020 09:42

У жовтні 2020 року Тиманівські народні музеї стали учасниками обласного конкурсу Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА  «Кращий заклад культури – 2020» в номінації «КРАЩИЙ МУЗЕЙ». В результаті оцінювання отримали перемогу та зайняли почесне І місце.

Село Тиманівка здавна славиться своїми культурними та творчими надбаннями, завжди радо зустрічає гостей та туристів.

12 листопада 2020 року для вручення диплома та цінного подарунку Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА  до Тиманівки завітали Павло Третьяков – регіональний представник у Вінницької області Українського центру культурних досліджень, Валерій Весняний – голова Тульчинської ОТГ, Алла Поваляєва – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Щиросердечно дякуємо Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації - начальник О. М. Дернова, Вінницькому обласному краєзнавчому музею - директор К. І. Висоцька, обласному комітету профспілки працівників культури - голова Т. І. Побережна, за надану професійну оцінку діяльності Тиманівських народних музеїв.