Виграйте сучасний смартфон або сертифікат «Епіцентр» від Вінницягазу

Дата: 23.11.2020 10:52

Фото без описуАТ «Вінницягаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу «Оплатіть доставку газу – виграйте смартфон або подарункову картку» Акція триватиме з 20 листопада по 20 грудня цього року.
П’ять переможців отримають новенькі смартфони, ще десять переможців - подарункові картки «Епіцентр».
Умови акції прості. Заплатіть за доставку газу до 20 грудня 2020 р. за діючим тарифом за 2020 р. та І квартал 2021 р. – виграйте смартфон або сертифікат «Епіцентр» на суму 1000 грн. за 2020 р. та І півріччя 2021 р. – виграйте смартфон або сертифікат «Епіцентр» на  суму 2500 грн.
Переможців з числа учасників акції визначимо 30 грудня 2020 р. за допомогою генератора випадкових чисел.
Деталі за тел. 067-433-22-89. Поспішайте! Подарунки чекають на Вас!