З 1 ГРУДНЯ ПЕНСІЇ ПІДВИЩЕНО

Дата: 02.12.2020 16:13

З 1 грудня поточного року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», прожитковий мінімум для непрацездатних громадян (1712грн.) зріс на 57 грн або 3,3% і складає 1769 грн.
Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області проведено передбачений діючим законодавством перерахунок пенсійних виплат індивідуально, по кожній пенсійній справі, в автоматичному режимі.

Перераховано мінімальні пенсії, призначені відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", доплати за понаднормовий стаж, а також мінімальні пенсії інвалідам війни, інвалідам-чорнобильцям, шахтарям, надбавки, підвищення, які розраховуються виходячи з прожиткового мінімуму.

По Тульчинському району перерахунок торкнувся 15,1 тис. осіб або  90% від загальної чисельності пенсіонерів району. Підвищення отримали близько 10 тис. громадян, його середній розмір - 33,76 грн Пенсійні виплати здійснюються банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 по 25 грудня поточного року.