У Тульчині проводиться реконструкція мережі вуличного освітлення

Дата: 04.12.2020 17:37

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою громади, зручності  для його мешканців у вечірній та нічний час. Відповідно до "Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади" у Тульчині розпочали роботи з реконструкції мережі вуличного освітлення по вул. Незалежності та вул. Суворова.

Виконуються роботи по заміні опор, також будуть встановлені світлодіодні світильники зовнішнього освітлення дорожньої та пішохідної частин вулиць та світильники з стробоскопом для підсвітки пішоходних переходів.

Роботи з реконструкції мережі вуличного освітлення по вул. Незалежності та вул. Суворова планується виконати до 31 грудня 2020р.

Вартість робіт по договору складає 980 тис. грн.

Також Тульчинська міська рада повідомляє,  що  7 та 8 грудня 2020 року  з 8.00 год. до 16.00 год. буде відсутнє електропостачання споживачів по вул. Суворова та вул. Незалежності у зв’язку із проведенням реконструкції мережі вуличного освітлення.