Шановні судді та працівники судів, органів та установ системи правосуддя!

Дата: 15.12.2021 11:14

Фото без описуВід імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Днем працівників суду!

Ваша праця — важлива, відповідальна та вкрай необхідна для суспільства, адже по захист своїх прав громадяни йдуть саме до Вас. Тож саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Бажаємо всім працівникам суду мудрості й мужності, аби залишатися неупередженими та безпристрасними. Нехай морально-етичні якості кожного з Вас будуть запорукою авторитету правосуддя. Нових Вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої молодої Української держави.

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та успіхів у благородній справі торжества законності, щоб ви завжди чули від громадян слова вдячності за неупереджені та справедливі рішення, за вкладену працю. Справедливості Вам, добра і миру!

З повагою,

міський голова  Валерій Весняний