День Святого Миколая

Дата: 19.12.2020 14:05

Наближаються новорічно-різдвяні свята, які несуть атмосферу чарівності, добра і милосердя. Перше таке свято - День Святого Миколая. Це святом взаємодопомоги та турботи, коли рідні вітають один одного, а небайдужі – тих, хто цього потребує.

Напередодні Дня Святого Миколая,  вже традиційно Тульчинський центр соціально- психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії» відвідали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Поваляєва, Провідний спеціаліст відділу організації соціального захисту населення Татяна Сокур та інспектор відділу організації соціального захисту населення Олена Боровська.

Під час зустрічі усі діти реабілітаційного центру  отримали солодощі .

Такими ж солодощами змогли поласувати і малята Тульчинського спеціалізованого Будинку дитини для  дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки Вінницької обласної ради, який також у цей день відвідали працівники Тульчинської міської ради.