Бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік прийнято!

Дата: 24.12.2020 09:46

23 грудня 2020 року на засіданні 3 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання депутати затвердили бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.
Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік», змін до адміністративно-територіального устрою.

У цілому ресурс бюджету громади на 2021 рік обрахований в сумі 347,1 млн. грн., з них:
- Власні доходи загального фонду – 232,0 млн.грн.
- Трансферти із Державного та обласного бюджетів – 109,7 млн.грн.
- Доходи спеціального фонду – 5,4 млн.грн.

Основним джерелом доходів є податок на доходи фізичних осіб, який становить 159,7 млн.грн. або майже 69% усіх доходів.

Обсяг видатків бюджету громади на 2021 рік визначений в сумі 347,1 млн.грн., з них на утримання соціально-культурної сфери передбачається спрямувати майже 83% усіх видатків.

Бюджет 2021 року є соціально орієнтованим. Це реалістичний і збалансований бюджет, і своєчасне його затвердження дозволить уже з початку наступного року розпочати повноцінне фінансування усіх запланованих видатків.