У Тульчині до Дня Соборності України вшанували загиблих героїв

Дата: 22.01.2021 14:35

22 січня 2021 р. з нагоди Дня Соборності України та 102-ї річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР громадськість та працівники Тульчинської міської ради долучилися до мітингу з нагоди відзначення Дня Соборності України. Вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Борцям за незалежність України, Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих земляків-учасників Антитерористичної операції на сході України.

Також жителі громади приєднуються до першого в історії віртуального Ланцюга Соборності між Києвом та Сімферополем! Він об'єднує всіх українців, незалежно від відстані та фізичної можливості бути присутнім. Для єдності немає обмежень і відстань не має значення. Значення має лише наше прагнення бути разом – в одній соборній Україні.

Щоб приєднатися до акції, необхідно авторизуватися на сайті «Ланцюг Соборності» — https://unite-ukraine.com.ua