Оперативна інформація про виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень 2021 року

Дата: 01.02.2021 15:21

Фото без описуДо загального фонду бюджету Тульчинської міської територіальної громади за січень місяць 2021 року надійшло 14 383,0 тис.грн. власних доходів, що становить 77,0% до планових показників на звітний період, недовиконання плану складає 4 308,3 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року у співставних умовах надходження зменшилися на 1 397,7 тис.грн. або на 8,8%.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі доходів є податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за січень місяць становить 8 954,9 тис.грн. або 62,3% до усіх надходжень. Проти минулого року темп росту ПДФО
у співставних умовах зменшився на 2,8%. Головна причина - скорочення надходжень від найбільшого платника нашої громади - ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» та його філій.

Крім власних надходжень податків і зборів до загального фонду бюджету громади за січень 2021 року отримано 6 835,3 тис.грн. субвенцій із державного та обласного бюджетів.

За січень місяць 2021 року головними розпорядниками проведено касових видатків на загальну суму 20 365,3 тис.грн., в тому числі на соціально- культурну сферу – 17 839,8 тис.грн., державне управління – 2 410,6 тис.грн.,
місцева пожежна охорона – 114,9 тис.грн.

Джерелами фінансування усіх видатків є кошти бюджету громади, власні надходження бюджетних установ, а також дотація та субвенції із Державного та обласного бюджетів.