Перевірили заклади сфери соціального захисту населення Тульчинської міської щодо дотримання передбачених чинним законодавством вимог, зокрема протипожежних

Дата: 11.02.2021 11:42

9 лютого 2021 року відповідно до розпорядження міського голови комісією здійснено перевірку закладів сфери соціального захисту населення Тульчинської міської ради, в яких постійно перебувають, проживають особи похилого віку та особи з інвалідністю щодо дотримання передбачених чинним законодавством вимог, зокрема протипожежних.

Слід зазначити про те, що станом на 01.02.2021 року у системі соціального захисту населення Тульчинської міської ради функціонують заклади:

• КУ « Тульчинський центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії»-(директор  Воротнюк Н.М.)
  • відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебуванняпроживання КУ ЦНСП Тульчинської міської ради –(директор Рупіна Л.С.; заввіділенням –Горпинич Б.Ф.)

Дані заклади розраховані на 70 ліжко-місць.

На даний час у зазначених закладах перебуває 55 осіб.

У ході моніторингу членами комісії були здійснені візити до вищезазначених  установ.

Під час відвідування даних закладів основною метою було виявлення проблем, що мають системний характер.

Члени комісії перевірили  умови проживання літніх людей та отримання ними спеціальних та медичних послуг, організацію харчування та дотримання техногенної та пожежної безпеки у даних закладах.

Фахівцями було зроблено ряд зауважень стосовно діяльності перевірених закладів та організації догляду саме у соціальному напрямку.

Недоліки та порушення, виявлені при перевірці будуть винесені на розгляд засідання виконавчого комітету Тульчинської міської ради, де будуть прийняті відповідні рішення.

Акт  складений за результатами проведення заходу державного нагляду щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки направлений в ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.