Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 19.03.2021 08:10

Фото без описуТульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу Центр надання адміністративних послуг Тульчинської міської ради:

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на перевірку знань Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень у сфері формування та ведення реєстру територіальної громади.

Кваліфікаційнівимоги до осіб, що бажають взяти участь в конкурсі:

на посаду провідного спеціаліста відділу Центр надання адміністративних послуг Тульчинської міської ради:

вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

без вимог до стажу роботи;

громадянство України;

вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство;

знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;

володіння комп’ютерною технікою та основними програмами;

вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  міської ради такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-   заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-   дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-   копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-   копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2020рік, у порядку визначеному Законом України « Про запобігання  корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації,тощо).

Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу (по 19 квітня 2021 року включно).

Документи приймаються за адресою: м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1, кім. №102. Додаткові відомості про умови конкурсу,основні функціональні обов'язки, розмір та умови оплати праці можна отримати за тел. 2-22-20 (начальник відділу організаційно-кадрової роботи Боб І.М.).