7 березня у місті Луцьк відбувся 10-й ювілейний міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА « PRIDE»

Дата: 19.03.2021 11:43
Кількість переглядів: 418

В турнірі прийняли участь бійці з Україні , Азербайджану , Вірменії , Таджикистану, Білорусії. СК "Гепард" на турнірі представив Вадим Сакал, який є Майстром спорту України з Фрі- файту, багаторазовий переможець та призер Всеукраїнських турнірів аматорського та професійного рівня з ММА.

Нашому спортсмену протистояв досить досвідчений та титулований боєць з республіки Азербайджан Фахрідін Іскандаров, чемпіон світу, майстер спорту, який немав ще жодної поразки на професійному рівні (професійний рекорд 4 перемоги, 0 поразок).

Підготовка до поєдинку тривала у два етапи, перший етап відбувся у Тульчині на базі клубу «Гепард» , другий завершальний двох тижневий збір наш спортсмен провів у місті Луцьк на базі клубу «PRIDE», під керівництвом досвідчених тренерів Олександра Кулакова та Руслана Павлюка.

Плідна підготовка дала свій результат, Вадим показав достойний поєдинок у якому здобув перемогу технічним нокаутом у 1 раунді та здобув пояс міжнародного турніру «PRIDE» у ваговій категорії до 61 кг .