Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 29.03.2021 року

Дата: 29.03.2021 10:53

Фото без описуЗа оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 29 березня 2021 року надійшло 44613,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 79,9% до планових показників на І квартал.
Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 29 455,9 тис. грн. або 66,0% до усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, з початку року надійшло 12982,3 тис.грн., з них єдиного податку – 8463,8 тис.грн., плати за землю – 3978,2 тис.грн., податку на нерухоме майно – 523,7 тис.грн.
Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 23341,9 тис.грн. державних субвенцій.