«ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 02.04.2021 08:29

Відповідно до статті 21-2 Закону України “Про культуру”,наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  25 липня 2016 р. за № 1029/29159 комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Тульчинської міської ради Вінницької області» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 2 квітня 2021 року:

-  художнього керівника – повний посадовий оклад.

Кваліфікаційні   вимоги.   Повна   або   базова   вища   освіта,  відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст  або  бакалавр)  та підвищення кваліфікації.  Стаж творчої роботи для спеціаліста - не менше 3 років; бакалавра - не менше 5 років;

-звукооператора – повний посадовий оклад .

Кваліфікаційні вимоги.   Базова   вища   освіта  відповідного напряму підготовки (бакалавр,  молодший спеціаліст), для бакалавра -   без  вимог  до  стажу  роботи,  для  молодшого  спеціаліста  - підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за  характером  роботи не менше 3 років;

• художника – оформлювача – 0,5 посадового окладу.

Кваліфікаційні вимоги.   Базова   вища   освіта  відповідного напряму підготовки (бакалавр,  молодший спеціаліст); для бакалавра -  без  вимог до стажу роботи,  молодшого спеціаліста - підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не  менше  3 років;

• акомпаніатора народної аматорської хорової капели М.Леонтовича - 0,25 посадового окладу.

Кваліфікаційні вимоги.   Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на заміщення вищезазначених посад.

Особа,   яка    бере   участь  у  конкурсі,   упродовж  15  днів ,  з  дня оголошення конкурсу,  подає до  комунального закладу   «Центр культури і  дозвілля Тульчинської міської ради Вінницької області» за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 62   (контактні телефони: 2-32-39)  такі документи:

-    заяву   про     участь  у конкурсі ;

• особовий  лист з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-   копію документа, що посвідчує особу;

• копія документа про освіту за відповідною  спеціальністю;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • творче резюме.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.