Засідання комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради

Дата: 01.04.2021 16:26

1 квітня 2021 року міський голова Валерій Весняний, провів засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради.
На засіданні комісії розглядалися 12 питань, з них: питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів громади, надання дозволу на укладення договору-дарування квартири, щодо роботи психолога з дитиною, про визначення місця проживання малолітньої дитини, надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька.
Усі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей Тульчинської міської ради. За результатами були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.