"Розумна взаємодія" серед кращих історій співпраці органів громадянського суспільства та влади

Дата: 06.04.2021 16:57

Фото без описуІз задоволенням повідомляємо, що за результатами національного конкурсу 2020 року кейс “Розумна Взаємодія” потрапив до збірника кращих історій співпраці організацій громадянського суспільства та влади! Дуже раді бути причетними до проєкту та дякуємо за співпрацю благодійному фонду "Молода громада".

Нагадаємо, фонд ініціював пілотне впровадження Розумної Взаємодії у відібраних місцевих громадах шести областей України (серед яких і Тульчинська), яке тривало з З жовтня 2019 року до березня 2020 року.

Метою ініціативи була діджиталізація бюджетного процесу на основі участі й прозорості; створення посадкової сторінки для участі мешканців.