ОБРАНО ПРЕДСТАВНИКА ДО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОГО КОНГРЕСУ ВІННИЧЧИНИ

Дата: 21.04.2021 12:28

Триває набір до складу Молодіжного Конгресу Вінниччини (далі – МКВ) – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, метою якого є залучення молоді до розв’язання та реалізації державної молодіжної політики в Вінницькій області, об’єднання молодіжних рад громад, сприяння демократизації суспільства, розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень і заходів Вінницької обласної державної адміністрації.

Склад МКВ формується за представницьким мандатом від кожної молодіжної ради, міжнародної, всеукраїнської, регіональної громадської організації, за поданням протоколу з рішенням про делегування.

Саме з цією метою 20 квітня 2021 року у режимі онлайн відбулося 4 засідання членів Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, на якому одноголосно прийнято рішення делегувати голову молодіжної ради Артема Маткарімова для участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжного конгресу Вінниччини.

Для участі в установчих зборах делегований представник готує документи і подає їх до ініціативної групи не пізніше 22 квітня.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ