Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради

Дата: 21.04.2021 17:32

21 квітня 2021 року на базі МНВК в режимі онлайн відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради . На порядок денний були винесені питання:
- про виконання рішення протоколу позачергової комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради від 20 квітня 2021 року у закладах загальної середньої освіти;
- про завершення 2020/2021 н. р. в закладах загальної середньої освіти;
- про реалізацію національно – патріотичного виховання у закладах освіти Тульчинської громади.

Розпочав робочу нараду начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло Митрицан. Було акцентовано увагу на відновленні очної форми навчання для учнів 1-4,9,11 класів Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, №2, НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназії м. Тульчина та Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст., для учнів 5-8,10 класів – змішаної форми навчання.

Детально проаналізовано очну форму навчання для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти сільської місцевості. Також наголошено на тому, що кожен заклад повинен проаналізувати епідеміологічну ситуацію в населеному пункті і рішенням педагогічної ради визначитися в доцільності форми навчання.

Нормативні документи щодо закінчення 2020/2021 року в закладах загальної середньої освіти довела до відома керівників головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Граб Н.П. Про реалізацію національно – патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти виступив Глізнєцов В.М., провідний спеціаліст відділу освіти.